Facebook

Zavolejte nám
603 521 918

Elektroinstalace, revize
zabezpečovací systémy

Průmyslové elektroinstalace

  • Zajišťujeme průmyslové elektroinstalace ve výrobních a skladovacích prostorech firem i zemědělských objektů. Jedná se o elektroinstalace osvětlení ve výrobě, skladech i veřejného osvětlení komunikací a areálů. Dále také elektroinstalace pro technologie výroby, zásuvkové instalace, či zásobníky ve skladech. Rozvody pro elektroinstalace provádíme v kabelových trasách z pozinkovaných klasických, drátěných i plastových žlabů. Tyto žlaby uchytáváme za pomoci nejmodernější upevňovací technologie, které plně nahradily klasické svařování.

Ostatní elektroinstalace v průmyslu

  • Provádíme také elektroinstalace pro elektrické topení všech typů, druhů a konstrukcí, včetně ovládání, měření a regulace, a to i pro ostatní topné systému. Současně s elektroinstalacemi do 1000V instalujeme také rozvody pro slaboproud - komunikační systémy, strukturovanou kabeláž, rozvody a montáž elektrické zabezpečovací i požární signalizace ( EZS, EPS).
  • Pro oblast v zemědělské výrobě provádíme elektroinstalace pro osvětlení, automatické napáječky, dojírny, ale i temperaci či odsávání. Současně s elektroinstalacemi zajišťujeme také přípojky NN elektrické energie, rozvaděče, uzemnění a bleskosvody pro haly, sklady i zemědělské objekty.
  • Pro veškeré tyto elektroinstalace, uzemnění a bleskosvody zajistíme projektovou dokumentaci a po dokončení zakázky je samozřejmostí výchozí revizní zpráva i s úpravou projektové dokumentace dle skutečného stavu.
  • Pro všechny tyto aktivity provádíme dle požadavku servis, opravu, dle požadavku i pravidelné revize elektroinstalací a bleskosvodů.
  • Elektromontážní práce provádí zkušení a řádně proškolení pracovníci.


Apartman Bad Hofgastein

Nabídka služeb

Najdete nás

ELSPOMONT s.r.o.
Náves 239
751 19 Vlkoš

Ukázat mapu

Elspomont s.r.o.
© 2015, Všechna práva vyhrazena
Design a redakční systém Wedipa.com

Odkazy