Facebook

Zavolejte nám
603 521 918

Elektroinstalace, revize
zabezpečovací systémy

Rodinné a bytové elektroinstalace

  • Provádíme kompletní elektroinstalace pro rodinné domy, bytové domy a byty. V rodinných domech se jedná hlavně o přípojky NN elektrické energie, včetně elektroměrových i podružných rozvaděčů, elektroinstalace pro zásuvkové i světelné okruhy. Při těchto elektromontážích chystáme také rozvody a následně i kompletaci pro televizní antény, audiotechniku, domácí telefony i videotelefony, zabezpečovací zařízení či počítačovou síť. Dle požadavku zákazníka provádíme také dodávku a montáž centrálních vysavačů AXPIR. V těchto objektech můžeme realizovat elektroinstalaci pro elektrické topení, a to jak přímotopné konvektory, akumulační kamna, elektrokotle, tak i podlahové topné rohože, fólie a kabely, to vše včetně centrální nebo místní regulace teploty. Při těchto elektroinstalacích můžeme provést i montáž bleskosvodů. Montáže zakončujeme výchozí revizní zprávou, popř. úpravou projektové dokumentace dle skutečného stavu.
  • Použitý elektromateriál, jako jsou vypínače, zásuvky, svítidla, elektrické topení či domácí telefony je možno si vybrat ze vzorkových panelů nebo katalogů přímo u nás na naší prodejně.
  • V bytových domech mimo výše uvedených elektroinstalací realizujeme výměny či opravy stupačkového vedení, včetně přípojek pro byty, rozvody elektroinstalace ve společných prostorech i bytech, či jen elektroinstalace pro bytová jádra.
  • Návrhy a cenové nabídky na elektroinstalace zdarma zpracujeme.


Apartman Bad Hofgastein

Nabídka služeb

Najdete nás

ELSPOMONT s.r.o.
Náves 239
751 19 Vlkoš

Ukázat mapu

Elspomont s.r.o.
© 2015, Všechna práva vyhrazena
Design a redakční systém Wedipa.com

Odkazy