Facebook

Zavolejte nám
603 521 918

Elektroinstalace, revize
zabezpečovací systémy

Společnost Elspomont s.r.o.

Firma Karel Pokorný – ELSPO byla založena v roce 1993. V začátcích se zabývala opravami elektrospotřebičů, následně rozšířila svoji činnost o elektroinstalace pro el. topení a kompletní občanské, průmyslové projekty. V říjnu roku 2008 se firma transformovala na společnost ELSPOMONT s.r.o., se sídlem ve Vlkoši. Za uplynulé období společnost získala velké zkušenosti z řady realizovaných projektů jak v průmyslové tak občanské výstavbě a je připravena nabídnout tyto zkušenosti potencionálním zákazníkům.

V současnosti společnost stabilně zaměstnává 8 montážních skupin a disponuje dalšími smluvními partnery v případě potřeby rozšíření pracovního týmu.

Předmětem činnosti společnosti je realizace elektroinstalací pro investory, developerské společnosti, stavební společnosti a partnery. Společnost je schopna realizovat např.:

  • realizací projektové dokumentace
  • přípojky NN el. energie
  • uzemnění a hromosvody
  • veřejné osvětlení
  • silnoproudé a slaboproudé instalace
  • záruční a pozáruční servis

Nabídka služeb

Najdete nás

ELSPOMONT s.r.o.
Náves 239
751 19 Vlkoš

Ukázat mapu

Elspomont s.r.o.
© 2015, Všechna práva vyhrazena
Design a redakční systém Wedipa.com

https://www.bananaicevape.com/ for sale in usa piece preparation retirement watchmaking people. best breitling.to review could very well meet the requirements among engineering, sports and business. easy to use is really large aspect with high quality https://www.dita.to. rolex lolo.to achieves a wonderful balance of straight line and camber line which are arduous in structure. miami-heat forum in every single part of the overcome to get the best. here is a top perfectrolexwatches supplier. best https://www.saleslingerie.com/ is always headed by quality. perfect swiss https://www.vancleefarpelsreplica.ru even more amazing. www.vapesstores.co.uk are the hottest and the latest design in our online website. Odkazy